HİZMETLERİMİZ

MARKANIZI SHEN’LENDİRİN

 • Grafİk
  Tasarım

  Tasarım bizim işimiz, sizin gücünüz. Bunu çok iyi biliyoruz. Grafik Tasarım alanında tecrübesiyle fark yaratan ekibimizin maharetli ellerinden çıkacak kampanya, ilan, afiş, poster gibi materyallerle, markanızı tüketicilerin algısına kazıyoruz.

 • Kurumsal
  Kİmlİk

  Markanızın tüketici ile iletişime geçtiği her noktada kendini doğru ve etkili bir şekilde aktarabilmesi, mesajını ulaştırabilmesi, doğru duyguları uyandırıp, gerçek tepkiler uyandırabilmesi için gerekli olan tüm materyalleri incelikle tasarlıyoruz.

 • Prodüksİyon
  Çekİm

  İster jingle, audio logo ve radyo spotu gibi kulağa hitap eden iletişim faaliyetlerinde, ister tanıtım filmi, animasyon, key study ve reklam filmi gibi geniş bir skalada tüm tüketicilere hitap edebilecek iletişim yöntemlerinde, senaryo sürecinden post prodüksiyon aşamasına kadar, entegre bir şekilde, kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

 • Stratejİk Marka
  Danışmanlığı

  Marka ve ürün konumlandırma, sektör ve piyasa analizleri, logo, isim, renk, ikon ve diğer konsept gerekliliklerinin tamamını ince ve derinlikli araştırmalarla ortaya koyuyor ve markanıza ulaşabilir hedefler belirliyoruz.

 • Web
  Desİgn

  Kullanıcı Deneyimi Tasarımı alanında son derece başarılı işlere imza atarak ödüller kazanan UX departmanımız, Grafik Tasarım departmanımızla kol kola çalışır ve ortaya, eşi benzeri olmayan bir web sitesi çıkar. Böylece markanız, dijital ortamda da kendini doğru bir şekilde tanıtır, başarıya giden yolu dijital bir şekilde kısaltır.

 • Sosyal Medya
  Yönetİmİ

  YouTUBE, Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin… Siz hangi mecrada ne kadar görünüyorsunuz? Ölçümlenebilir ve raporlanabilir Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizle, markanızın sosyalleşmesini sağlıyor, sosyalleştirdiğimiz markalarımızın karnelerini sürekli olarak kontrol ederek, yarattığımız Word Of Mouth etkisinin başarısını kendi gözlerinizle görmenizi sağlıyoruz.

Markanızı
Shen'lendİrİn

Demolarımızı inceleyebilir ve kendinize en uygun web sitesini inceleyebilirsiniz.

WEB SİTESİ

Demo 1

WEB SİTESİ

Demo 2

WEB SİTESİ

Demo 3